Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

 

Season’s Kitchen & Coffee, Denizli Pamukkale Kampüste sizlere hizmetlerine başlamıştır . Büyük bir heyecan ve lezzet aşkı ile kurulan Season’s Kitchen & Coffee, Denizli’de uzun yıllarca faaliyet gösteren Astel Elektronik sahibi Mevlit TÜRKMEN Beyefendi’nin kıymetli eşi Nihal TÜRKMEN tarafından kurulmuştur. Season’s Kitchen & Coffee; sıcak atmosferi, modern ve ferah dekorasyonu, ruhunuzu doyuran kaliteli müzikleri, lezzetli ve özel yemekleri, güleryüzlü hizmet anlayışı ve uygun fiyatları ile size keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

 

Yiyecek ve içecek sektöründe vazgeçilmez adres olan Season’s Kitchen & Coffee; sabah kahvaltısında, öğlen ve akşam yemeklerinizde ya da lezzet kaçamağı istediğiniz her an sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kalite ve Hizmet Politikamız:
Lezzete dönüşecek ürünlerin tedarik sürecinden, masanızda sizlere sunumuna kadar tüm aşamalarda fark yaratan Season’s Kitchen & Coffee’nin kalite ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarından örnekler;

Etlerimiz, kendi uzmanlarımız tarafından seçilmekte ve itina ile işlenerek doğrudan tabağınıza sunulmakta,

Menülerimiz, yılda iki defa sizlerin görüşleri ve şefimizin tecrübesi ile yenilenmekte,

Dünya standartlarındaki teknoloji ve hijyen koşullarına uygun olan mutfağımızda şefimiz tanışmak için sizleri beklemektedir.